Top

Tarihçemiz

1967'den Beri

Devrim; 1967 yılında, önceleri sadece Devrim Gazetesi’nin baskısı ile matbaacılık faaliyetine başlamış olup, bugün Ambalaj ve Matbaacılık sektörlerinde uzman kadrosu ve son teknoloji sistemleriyle geniş ürün yelpazesine sahip olan, sürekli gelişmeyi felsefe edinmiş şirketler grubudur.

Matbaacılık alanında çokuluslu firmaların beyaz eşya kataloglarını ve ilaç prospektüslerini üreten Devrim Matbaacılık, bu alanda müşterilerinden gelen talep doğrultusunda tabaka ofset ve dijital baskı teknolojisi ile 16.000 m2’lik entegre tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Devrim Ambalaj uzmanlık dalı olan tea bag envelope (çay zarfı) ve tea tag (ip etiketi) konusunda kısa sürede zirveye yerleşmiştir. Bu alandaki Türkiye’nin en büyük kuruluşları referans listemizde bulunmaktadır. Devrim Ambalaj, Türkiye’de tea bag üretiminde pazar payının % 90’ına, Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkelerinde de geniş bir pazar payına sahiptir. Ürünlerimizde sürdürülebilir, iyi yönetilmiş ormanlardan elde edilen hammaddelerin kullanımı birinci önceliğimizdir.

Üretimde kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğinin yanı sıra, Devrim; çalışanlarına evrensel etik kurallara uygun kaliteli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Devrim İnsan Kaynakları Yönetimi gerçekleştirdiği uygulamalar ve sosyal faaliyetler ile hem çalışanların işyerine aidiyet duygusunun oluşması hem de çalışan memnuniyetinin sağlanması için elinden geleni yapmaktadır.

Doğal kaynaklarımızın bilinçli tüketimini ve bu tüketimin azaltılmasını hedefleyerek çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği kapsamında tesislerimizde en güvenli çalışma koşulları yaratılmıştır. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği için gereken bütün prosedürler uygulanarak, çalışma alanlarında oluşabilecek tüm tehlikeler en aza indirilmiştir.

Tarihçemiz